O nas

Portal Narodowy24.pl został stworzony z myślą o wszystkich obywatelach Rzeczpospolitej Polskiej, którym leży na sercu dobro kraju. Spróbujemy pokazać czym jest prawdziwy patriotyzm i miłość do Ojczyzny, które to idee są tak znienawidzone przez lewackie media oraz kastę rządzącą Unii Europejskiej.

W dziale „Polska Narodowa” zajmiemy się problemem tożsamości narodowej państw, które należą do tego sztucznego tworu jakim jest Unia Europejska. Będziemy starali się pokazać czym jest polska myśl narodowa, jaką ma siłę i dlaczego przez dziesiątki lat (także teraz) była niszczona i marginalizowana przez Komunizm oraz dzisiejszych spadkobierców czerwonej zarazy.

Analiza Islamu” jest działem poświęconym merytorycznej ocenie ideologii stworzonej przez Mahometa, która coraz mocniej zaznaczana jest przez swych wyznawców na Starym Kontynencie.

W kolejnej kategorii omawiamy lewackie podejście do życia i funkcjonowania w społeczeństwie przedstawiając kuriozalne decyzje znanych osób w kraju i na świecie.

Faksem z Tel Awiwu” będą docierać do nas informacje z Izraela i nie tylko. Zajmiemy się społecznością żydowską zarówno w kraju jak i na świecie. Sprawdzimy czy serwowane przez media różne teorie są prawdziwe i jaki mają wpływ na życie naszych obywateli.

Czas rozpocząć walkę z poprawnością polityczną w mediach, życiu publicznym jak i prywatnym.

 

Gubi nas ona (bierność) nie tylko jako naród, ale jako jednostki. Jej to przede wszystkim zawdzięczamy, że wśród nas tak częstym jest zjawiskiem pesymizm, beznadziejność, brak wiary w siebie i w możność życia na lepszy sposób. Trzeba świat znać i rozumieć, a życie samemu urabiać według własnych wymagań. Świat wtedy nie będzie taki brzydki, a życie na nim nie takie złe, jak to nam się często zdaje.

Źródło: Myśli nowoczesnego Polaka, 1903

 

Amor Patriae Nostra Lex

Summary
Review Date
Reviewed Item
O nas - dowiedz się więcej o naszej działalności - Portal Narodowy24.pl
Author Rating
51star1star1star1star1star

Be the first to comment on "O nas"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*