Więcej imigrantów, lewacka Batwoman i etniczne instruktorki

Unia Europejska to jedno wielkie kłębowisko absurdu i zidiocenia. Nawet nasz kraj, tak przecież na arenie międzynarodowej postrzegany jako konserwatywny, rządzony jest przez socjalistów, którzy rozdają ciężko zarobione pieniądze podatników. Zanim jednak zmieszamy z błotem własnych nieudaczników czas przyjrzeć się lewackim standardom – a jest ich niemało.

Nadejdzie nowa fala imigrantów – Asad szykuje się do ofensywy!

Punktem ataków Asada ma być miasto Idlib, z którego może ruszyć kolejna fala imigrantów. Jest to jedna z prowincji, która nadal pozostaje poza kontrolą prezydenta Syrii. Żyje tam ok 2,5 miliona mieszkańców, a wśród nich duża grupa islamskich terrorystów między innymi z Al-Kaidy posiadająca europejskie paszporty.

Niestety nowa ofensywa na pewno spowoduje przemieszczanie się ludności i próby przedostania się ich do Europy. Warto podkreślić, że w całej UE rozwinął się handel sfałszowanymi paszportami. Na przykład tylko w UK w ciągu ostatnich trzech lat urzędnicy Agencji ds. Granic wyłapali 6500 fałszywych paszportów używanych przez przybyszów.

Zobacz także: Wielu imigrantów z UK zaniża swój wiek aby dostać zasiłki

Warto tutaj „mocno podziękować” USA oraz wspierających ich niektórym państwom UE, którzy doprowadzili do obalenia dyktatorów zdestabilizowali kraje Bliskiego Wschodu.

Wielka Brytania będzie miała etniczne instruktorki dla białych profesorów

Przyszedł czas na kolejny lewacki pomysł radzenia sobie z „rasizmem”. W UK wprowadzono właśnie specjalny program dla białych profesorów, którym zostaną przydzielone instruktorki pochodzące z mniejszości etnicznych. Ich celem będzie uświadamianie rasowych uprzedzeń. Ma to być tak zwana „asystentka”i na pewno nie będzie biała.

Nadzorujący program na Uniwersytecie Birmingham John Rowe, który także jest profesorem twierdzi, że dzięki temu jego koledzy będą mogli w bezpośredni sposób skonfrontować się ze swoimi uprzedzeniami. Podobny program ma objąć pracowników administracyjnych Uniwersytetu Oxford a zwłaszcza porządkowych, stróży, sprzątaczy etc, którzy mają kierować się uprzedzeniami wobec czarnoskórych studentów.

Pytanie tylko czemu tego typu programy skierowane są jedynie do białych obywateli? Narzuca to z góry przyjęty punkt widzenia, że tylko ktoś o białym kolorze skóry może być rasistą (co jest nieprawdą i dyskryminacją). Czy Muzułmanin, Żyd, Azjata, Mulat etc. piastujący stanowisko profesora nie może przejawiać tendencji rasistowskich?

Batwoman – czyli lesbijka żydowskiego pochodzenia

CW Network tworzy serial, gdzie główną bohaterką będzie Batwoman – kobieca wersja Batman’a. Dodatkowo jest to lesbijka żydowskiego pochodzenia, którą ma zagrać Ruby Rose – także lesbijka w życiu prywatnym. Może nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie kilka faktów. Aktorka zrezygnowała z obecności w portalach społecznościowych po fali krytyki, jaka spadła na nią gdy wyszło na jaw, że ma zagrać Batwoman. Według hejterów jest po prostu zbyt mało lesbijska.

Zobacz także: Absurdalne decyzje Unii Europejskiej

Ciekawsze jest jednak to, że komiksowa postać Batwoman wydawana jest od 1956 roku, ale dopiero w 2006 roku stała się ona lesbijką żydowskiego pochodzenia. Wszystko w ramach promowania różnorodności. Wydaje mi się jednak, że producenci serialu popełnili błąd, ponieważ aby przypodobać się lewackiej części widowni superbohaterka powinna być muzułmanką, najlepiej imigrantem z Syrii, która urodziła się mężczyzną ale postanowiła zmienić płeć w ramach równouprawnienia i walki płci.

Dodatkowo powinna być czarnoskóra lub mieć chociaż latynoskie rysy – a jeszcze jakby była kaleka to już w ogóle można wejść w tyłek jeszcze większej grupie lewaków, którzy promują wypaczone przez nich idee wolności i równości.

Źródło: nczas.com

Summary
Więcej imigrantów, lewacka Batwoman i etniczne instruktorki
Article Name
Więcej imigrantów, lewacka Batwoman i etniczne instruktorki
Description
Unia Europejska to jedno wielkie kłębowisko absurdu i zidiocenia. Nawet nasz kraj, tak przecież na arenie międzynarodowej postrzegany jako konserwatywny, rządzony jest przez socjalistów, którzy rozdają ciężko zarobione pieniądze podatników.
Author
Publisher Name
Portal Narodowy24.pl
Publisher Logo

Be the first to comment on "Więcej imigrantów, lewacka Batwoman i etniczne instruktorki"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*