Cenzura w mediach, upadająca Szwecja i trzecia płeć w dokumentach

Kolejna dawka absurdu jaki można spotkać w Unii Europejskiej. Decyzje urzędników spowodowały, że w wielu krajach prawo nie jest respektowane przez imigrantów. Mniejszości wyznaniowe, seksualne i etniczne mają coraz większą władzę i siłę przebicia, natomiast zwykli obywatele zamieszkujący dane państwo od wieków tracą prawa i są traktowani „z góry”.

Niemcy pozwolą na wpisywanie do dokumentów trzeciej płci

Lewacka polityka Angeli Merkel robi kolejny krok. Od teraz w niemieckich dokumentach obok tradycyjnych „mężczyzna” i „kobieta” pojawi się także „inter”. Zmiana została wprowadzona z powodu wyroku Federalnego Trybunału Konstytucyjnego. Uznano bowiem, że w Niemczech musi być uwzględniona trzecia płeć.

Czym jest zatem interseksualizm? Chodzi o występowanie u danej osoby narządów płciowych męskich i żeńskich. Niestety u tych „poprawnych politycznie” często używa się go do określenia osób transseksualnych. Raczej będzie to początek dalszych zmian w tym zakresie, gdyż kolejne zmiany mają już dotyczyć właśnie osób trans itp.

Cenzura w mediach społecznościowych

To raczej nic nowego. Media społecznościowe zarządzane głównie przez poprawnych politycznie lewaków są coraz trudniejsze do zniesienia. Daleko szukać nie trzeba – wystarczy zgłębić sprawę portalu wRealu24.pl, który notorycznie był blokowany przez YouTube. Niestety dziennikarze nadal są blokowani – chodzi oczywiście o treści niezgodne z lewackim trendem.

Wszelkie informacje patriotyczne, antymuzułmańskie, antysocjalistyczne czy antyeuropejskie są po jakimś czasie blokowane. Niestety cenzura się nasila, a listę dziennikarzy i tematów, którzy są pod ostrzałem wykazał Peter Sweden.

Zobacz także: Więcej imigrantów, lewacka Batwoman i etniczne instruktorki

W ciągu ostatnich kilku dni ocenzurowany lub zbanowany został:
– Alex Jones został zbanowany przez Facebooka i YouTube’a
– Laura Loomer została zbanowana przez Facebooka
– Video pokazujące podpalenia samochodów przez migrantów zbanowane przez Facebooka
– Gavin McInnes zbanowany przez Twittera
– Alex Jones zbanowany przez Twittera

Lewacka polityka raczej przynosi odwrotny skutek do zamierzonego. Ludzie próbują uzyskać informacje wszelkimi dostępnymi kanałami co tylko zwiększa popularność dziennikarzy. Mimo wszystko jednak cenzura staje się patologią dzisiejszego świata.

Masowe podpalenia samochodów przez imigrantów w Szwecji

Kolejna kuriozalna sytuacja w Szwecji. Młodzi imigranci podpalili blisko 150 samochodów. Rzecznik policji radzi aby obywatele pilnowali nocami swojego dobytku, premier jest wściekły, policja z kolei dobrze zna podejrzanych ale jedyne co robi to rozmawia z ich rodzicami. Do podpaleń doszło w drugim co do wielkości szwedzkim mieście Geteborgu, Malmoe, Trollhättan, Falkenberg i Lysekil.

Auta podpalane były w dzielnicach zamieszkanych przez imigrantów oraz w tak zwanych „Non Go Zone”, gdzie nie wjeżdża nawet policja. Politycy są wściekli, ale chyba tylko dlatego, że już za miesiąc wybory. Antyimigracyjna Partia Szwedzkich Demokratów depcze po piętach socjaldemokratom. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że napastnicy zostali zdemaskowani, lecz do aresztowań nie doszło. Najpierw policja rozmawia z rodzicami imigrantów.

Źródło: wolnosc24.pl

Summary
Cenzura w mediach, upadająca Szwecja i trzecia płeć w dokumentach
Article Name
Cenzura w mediach, upadająca Szwecja i trzecia płeć w dokumentach
Description
Kolejna dawka absurdu jaki można spotkać w Unii Europejskiej. Decyzje urzędników spowodowały, że w wielu krajach prawo nie jest respektowane przez imigrantów. Mniejszości wyznaniowe, seksualne i etniczne mają coraz większą władzę i siłę przebicia, natomiast zwykli obywatele zamieszkujący dane państwo od wieków tracą prawa i są traktowani "z góry".
Author
Publisher Name
Portal Narodowy24.pl
Publisher Logo

Be the first to comment on "Cenzura w mediach, upadająca Szwecja i trzecia płeć w dokumentach"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*