Szariat w dzisiejszej Europie

Europa obecnie jest świadkiem islamskiego supremacjonizmu, ciągłych żądań wprowadzenia prawa szariatu oraz brutalnego zastraszania osób, które są przeciwnikami tej doktryny. Niestety zamiast się temu przeciwstawić to politycy Unii Europejskiej idą w zupełnie innym kierunku. Prawa jakie są uchwalane przez państwa wspólnoty i decyzje podejmowane przez uniwersytety oraz inne organizacje skutecznie ograniczają wolność słowa.

Rządy coraz częściej ograniczają krytykę islamu, a z drugiej strony nie wiedzą jak powstrzymać muzułmańskich imamów, którzy nakłaniają do przemocy w stosunku do kobiet, Żydów jak i Chrześcijan. Tolerowane są publiczne nawoływania do mordowania wszystkich, którzy w jakiś sposób obrażają islam. Czy o taką Europę przez wieki walczyli nasi przodkowie, którzy własną krwią bronili granic Starego Kontynentu?

Poniżej kilka przykładów zmian jakie zachodzą w Unii Europejskiej od momentu, gdy liczba muzułmanów znacząco wzrosła:

  • Unia Europejska przyjęła mnóstwo rozwiązań, które mają na celu walczyć z „nietolerancją” oraz „islamofobią”, a tak na prawdę zamykają nam usta i ograniczają wolność wypowiedzi.
  • Nakazy zawarte w szariacie wykonywane są przez „sądy szariackie” oraz sądy powszechne, ewentualnie poprzez samozwańcze gangi, działające w różnych miastach Europy.
  • Coraz bardziej powszechne są systemy prawne dyskryminujące kobiety jak i sankcjonujące przemoc i homofobię. Prawo to działa równolegle z prawem danego państwa, przez które jest tolerowane.
  • W krajach gdzie przebywa największy odsetek muzułmanów na porządku dziennym są przypadki zastraszania żydów – zauważalny jest antysemityzm.
  • W Wielkiej Brytanii funkcjonują już „sądy szariackie” prowadzone przez islamistów, które otwarcie bronią prawa mężczyzn do bicia swoich żon.
  • Także w Wielkiej Brytanii, Danii czy Niemczech ogłoszono istnienie „stref objętych prawem szariatu”. Ulice przemierzają tak zwane „Patrole Szariatu”, które próbują narzucić i egzekwować muzułmańskie prawo, celując głównie w kobiety oraz osoby spożywające alkohol.
  • Redakcja francuskiego tygodnika satyrycznego została spalona, a kilka lat później ostrzelana za opublikowanie karykatur Mahometa.
  • W Austrii miały miejsce przypadki zaskarżenia osób do sądu za negatywne poglądy w stosunku do islamu i jego proroka.
  • Holenderski reżyser został zamordowany za potępienie sposobu, w jaki islam traktuje kobiety. Dodatkowo regularnie padają groźby śmierci pod adresem holenderskich polityków, którzy są krytyczni wobec islamu.
  • W Skandynawii notuje się coraz więcej aktów przemocy wymierzonych w kobiety i w żydów. Wielu z nich opuściło już ten region.

Reakcja władz na powyższe zjawiska pokazuje, że bardziej zależy im na uniknięciu dyskusji o problemie niż stawieniu mu czoła. Tylko niektóre państwa Unii Europejskiej jasno wyraziły swój sprzeciw błędnie prowadzonej polityce imigracyjnej oraz multi-kulti, za co zostają spychane na margines i uznane za wrogie tej jakże „chwalebnej idei”.

Zobacz także: Natura islamu: Znaczenie liczb, statystyka i podsumowanie

Do krajów, które widzą problem i chcą go zwalczać w sposób zdecydowany należą Węgry, Polska, Słowacja, Czechy czy Bułgaria. Ostatnio dołączyły do nich także Austria i Włochy gdzie władzę przejęły bardziej konserwatywne partie polityczne. To jednak wciąż niewiele, a dla niektórych państw – jak choćby dla Francji, może już być za późno by podnieść się z kolan i stanąć do walki.

Źródło: Bill Warner, Szariat dla niemuzułmanów

Summary
Szariat w dzisiejszej Europie
Article Name
Szariat w dzisiejszej Europie
Description
Europa obecnie jest świadkiem islamskiego supremacjonizmu, ciągłych żądań wprowadzenia prawa szariatu oraz brutalnego zastraszania osób, które są przeciwnikami tej doktryny. Niestety zamiast się temu przeciwstawić to politycy Unii Europejskiej idą w zupełnie innym kierunku.
Author
Publisher Name
Portal Narodowy24.pl
Publisher Logo

Be the first to comment on "Szariat w dzisiejszej Europie"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*