Natura islamu: Żydzi

Jednym z największych przykładów etycznego dualizmu w islamie są Żydzi. Koran z Mekki jest przepełniony opowieściami o Mojżeszu, Noe, Adamie i innych żydowskich postaciach Starego Testamentu. Wczesny Koran jest więc bardzo żydowski, a postrzeganie tej narodowości zmienia się całkowicie w Medynie.

Każdy werset, opowiadanie i hadis jest negatywny i antyżydowski. Trylogia poświęca Żydom ogromną ilość materiału. Poniżej przedstawiam procentowe porównanie tekstów antyżydowskich w Trylogii oraz książce napisanej przez Adolfa Hitlera – Mein Kampf.

Natura islamu: Kafir czyli niewierny

Teksty antyżydowskie w trylogii (Koran, Sira, Hadis): Koran z Mekki 1%, Koran z Medyny 17%, Sira 12%, Hadis 8,9%. Łącznie trylogia islamu zawiera w sobie 9,3% tekstów o charakterze antyżydowskim. Mein Kampf z kolei zawiera 7% treści nawołującej do eksterminacji i opisujący problem żydowski w Niemczech i Europie. To tylko pokazuje jaką „religią pokoju” jest islam.

Muzułmańska trylogia jest więc znacznie bardziej negatywnie nastawiona do Żydów niż Hitlerowski Mein Kampf! Największa różnica pomiędzy Mein Kampf i Trylogią jest to, że Hitler nie napisał pierwszej części swojej książki wyrażając podziw dla Żydów i nakazując żyć z nimi w zgodzie i pokoju. Niestety biorąc pod uwagę dualistyczne rozumowanie Koranu obydwie postawy wobec Żydów, te z Mekki i Medyny, są jednocześnie prawdziwe.

Zobacz także: Natura islamu: Islam polityczny

Wniosek zatem jest prosty. Muzułmanin może w stosunku do każdego kafira udawać przyjaciela i będzie to dobre w oczach Allaha. Potem może go nawet torturować i zabić jeśli nie będzie chciał przyjąć nowej wiary bo przecież według tekstów, niewierni wiedzą, że Koran jest prawdziwy tylko nie chcą tego przyznać i to ukrywają. Pokrętna logika.

Źródło: Bill Warner, Szariat dla niemuzułmanów

Summary
Natura islamu: Żydzi
Article Name
Natura islamu: Żydzi
Description
Jednym z największych przykładów etycznego dualizmu w islamie są Żydzi. Koran z Mekki jest przepełniony opowieściami o Mojżeszu, Noe, Adamie i innych żydowskich postaciach Starego Testamentu.
Author
Publisher Name
Portal Narodowy24.pl
Publisher Logo

Be the first to comment on "Natura islamu: Żydzi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*